Sposób 1 - automatyczny przy użyciu aplikacji KalkulatorM6

KalkulatorM6 dostępny jest bez opłat dla:
- wszystkich użytkowników programu AgentM6 w wersji Online
- użytkowników AgentM6 w wersjach stacjonarnych (Start, Pro lub Net) z aktywnym dostępem do aktualizacji

KalkulatorM6 to narzędzie ułatwiające wpisywanie danych do kalkulatorów portali TU w celu wyliczenia i porównania składek OC.
Jest to przeglądarka internetowa Chrome zmodyfikowana w taki sposób by raz podane dane wpisały się automatycznie do wielu portali.

Oszczędź czas potrzebny na logowanie i wpisywanie tych samych danych do różnych kalkulatorów.

KalkulatorM6 dąży do wyliczenia podstawowej składki OC. Brakujące dane lub zatrzymaną kalkulację możesz uzupełnić ręcznie. Więcej informacji, film instruktażowy oraz formularz zamówieniowy dostępne są na stronie www.kalkulator.m6.pl Sposób 2 - ręczny przy użyciu okna ułatwiająceg kopiowanie danych do kalkulatorów

Aby przyśpieszyć kopiowanie danych osoby i pojazdu do kalkulatorów celem wyliczenia składki AgentM6 umożliwia wyświetlenie tych danych w osobnym oknie. Funkcja dostępna jest w górnym menu Narzędzia -> Okno ułatwiające kopiowanie danych do schowka.

Otworzy się okno zawierające dane klienta i pojazdu przypisanego do podświetlonej polisy, okno z tymi danymi pozostaje zawsze na wierzchu, przy każdej danej jest przycisk kopiowania co ułatwia wklejanie danych do kalkulatora.

okno latwego kopiowania


Film: Okno łatwego kopiowania danych Film: Okno łatwego kopiowania danych